Trójmiejska Korporacja Nieruchomości

WyszukiwanieWyszukiwanie

Ogłoszenie nr IN014713

  • Mieszkanie
  • Gdynia Wielki Kack
  • 1 098 000 zł

Opis oferty

Nieruchomość:
Mieszkanie
Typ transakcji:
Sprzedaż
Rynek:
Wtórny
Cena:
1 098 000 zł   8 038 zł/m2
Kraj:
Polska
Województwo:
Pomorskie
Powiat:
Gdynia
Gmina:
Gdynia
Miejscowość:
Gdynia Wielki Kack
Ulica:
LIPOWA
Powierzchnia całkowita:
136.6 m2
Forma własności:
Własność
Liczba pięter:
3
Piętro:
3
Kuchnia:
Tak
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2009 r.
Typ budynku:
Blok mieszkalny
Stan techniczny:
Bardzo dobry
Opiekun:
Grzegorz Kaczorowski
Telefon do opiekuna:
501-027-293
Nr licencji:
248
Email do opiekuna:
grzegorz.kaczorowski@tkn.pl

Opis oferty

SPRZEDAM KOMFORTOWE MIESZKANIE GDYNIA FIKAKOWO

LOKALIZACJA: Bardzo lubiana dzielnica przez mieszkańców Gdyni. Znakomite położenie budynku. Inwestycję realizowała firma Panorama. Mamy blisko do terenów spacerowych, okolic Źródła Marii. W pobliżu dostępna jest cała infrastruktura ( sklepy małe i duże, szkoły, przychodnia zdrowia ). Jest dobra komunikacja z centrum Gdyni, Sopot i z Gdańskiem przez obwodnicę trójmiejską. Dodatkowo jest również wewnętrzna komunikacja osiedla.

OPIS LOKALU: Zupełnie nietypowe mieszkanie, przeznaczone dla ludzi poszukujących przestrzeni, chcących mieć sporo intymności, które zapewnia piękny taras, od strony południowo-zachodniej, o powierzchni około 36 m2 ( nie widoczny dla innych ). Logiczny układ mieszkania.

I POZIOM stanowi - pokój dzienny, z wyjściem na balkon, z aneksem kuchennym kompletnie wyposażonym w sprzęt AGD. Kuchnię zaprojektowano biorąc pod uwagę jej funkcjonalność, estetykę oraz jako dopełnienie przestrzeni dziennej. Zastosowano materiały wysokiej jakości ( podłogi z drewna egzotycznego-olejowane ), blaty z kamienia naturalnego. Dodatkowo na tym poziomie mamy jeszcze sporą sypialnię, z łazienką, wyposażoną w armaturę wysokiej jakości ( Hope, Grohe ), z wanną i kabiną prysznicową, zaaranżowaną w sposób niestandardowy.
Holl otwarty, o powierzchni 14 m2, optycznie stanowi przestrzeń dzienną, z którego mamy dostęp do toalety tzw. gościnnej, sprytnego schowka pod schodami oraz na drugi poziom.

II POZIOM - na ten poziom prowadzą bardzo wygodne schody zabiegowe, wykonane z egzotycznego drewna. Wysoka jakość ich wykonania idealnie komponuje się z całością ( są jak mebel ).
Mamy tu jeszcze dwie sypialnie 25 i 12 m2, łazienkę 5 m2, przedpokój 12 m2. Tylko w jednym pokoju występują skosy, drugi ma pełną wysokość.
No....i ten taras od strony słonecznej, gdzie nikt nas nie może podglądać, gdzie jest miejsce na składowanie, po sezonie, pod zadaszeniem wszystkich sprzętów ogrodowych.


Charakterystyka:

Balkon: Taras, Umeblowanie: Tak, Gaz: (Brak informacji), Kanalizacja: (Brak informacji), Garaż: 1 miejsce w hali garażowej, Woda: (Brak informacji), Ogrzewanie: C.o. miejskie, Winda: Nie,

telefon:
058 621 69 64;
telefon:
501 027 293
email:
into@tkn.pl
adres www
www.into.tkn.pl